پرورش اخلاقی در مدرسه

تاینی موویز


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

پرورش اخلاقی در مدرسه

نورالله اکبری

مقدمه

«دانش‌آموزکلاس دوم هنرستانی در استان قزوین بر اثر لگد معلم از ناحیه شکم دچار آسیب شد و برای درمان به بیمارستان شهید رجایی قزوین برده شد.به گفته پدر این دانش‌آموز این حادثه به علت تصور نادرست معلم در به همراه داشتن موبایل توسط پسرش روی داده است ...»

رخدادی مانند آنچه که یاد شد به همراه گسترش دامنه بزهکاری در جامعه بویژه در نوجوانان و جوانان، افزایش نابسامانی‌های خانوادگی مانند طلاق، افزایش اعتیاد بویژه در جوانان و نوجوانان، افزایش آلودگی زیستگاه‌ها،ٰ گسترش بیماری‌هایی چون ایدز، کاربردهای نادرست و غیراخلاقی از ابزارهای ارتباط جمعی مانند موبایل، اینترنت و ... پرداختن به آموزش و پرورش شهروند دانا و اخلاقی در مدرسه را بیش از پیش گریزناپذیر می‌سازد.

اخلاق

برای آغاز نوشتار پیرامون اخلاق از خبر تنبیه بدنی دانش‌آموز هنرستانی توسط معلم او کمک می‌گیرم. معلمی را که از او یاد کردیم در نظر بگیریم، او شاید در سراسر زندگی خود تلاش کرده است که شخص خوبی باشد و وظیفه خود را آن‌چنان که می‌فهمد انجام دهد، اما بسیاری آنچه را او انجام داده دوست ندارند. چنان‌چه در پی تنبیه بدنی، پدر دانش‌آموز از معلم شکایت کند، دادگاه  معلم را محکوم كند و معلم حکم دادگاه را ناعادلانه قلمداد نماید، جرایم در نظر گرفته شده را نپذیرد و تلاش نماید از جرایم در نظر گرفته شده بگریزد و برای گریختن خود....

لطفا به ادامه مطلب بروید.


رعایت حریم

مشخصات

  • منبع: http://harim-o-hormat18.rzb.ir/post/42
  • کلمات کلیدی: معلم ,دانش‌آموز ,افزایش ,مدرسه ,اخلاقی ,پرورش ,پرورش اخلاقی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید